Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

O nas

O naszej firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, która zrodziła się z naszych pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od wielu lat prężnie działamy w branży kamieniarskiej w Warszawie. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz dbałości o każdy szczegół realizowanych przez nas zamówień staliśmy się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku

Proponujemy Państwu najwyższej jakości trawertyny, onyxy, kwarcyty i piaskowce. Oferowane przez nas granity i marmury posiadają najlepsze parametry wśród podobnych oferowanych na rynku. Kamienie przez nas dostarczane charakteryzują się bogactwem barw i struktur. Jest to gwarancją tego, że każde realizowane przez nas zlecenie jest idealnie spersonalizowane i dopasowane do Państwa potrzeb.

Kochamy piękno, a strona estetyczna naszych zamówień jest dla nas najważniejsza. Stworzone przez nas projekty cechują się precyzyjnym wykończeniem i ciekawym designem. Specjalizujemy się w obudowach kominków oraz nagrobków, ponadto ogromnym uznaniem cieszą się wykonywane przez nas blaty granitowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznym maszynom potrafimy zrealizować nawet najbardziej niestandardowe zamówienia. Nasze kompetencje oraz pozytywne nastawienie do realizowanych przez nas projektów zapewniają miłą i profesjonalną współpracę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Doradzamy

Podpowiemy optymalne rozwiązania

Na rynku istniejemy od 1998 roku i przez ten czas zdążyliśmy przekonać do naszych usług wielu Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i lojalnością. Jesteśmy cenieni przede wszystkim za rzetelność oraz kompetentną kadrę pracowników, która dzięki swojemu fachowemu podejściu do wykonywanych zadań stwarza przyjazną atmosferę współpracy.

Zakład Kamieniarski Gromek & Synowie

Formularz kontaktowy

  *odpowiemy jak najszybciej

  Jesteśmy cenieni przede wszystkim za rzetelność oraz kompetentną kadrę pracowników, która dzięki swojemu fachowemu podejściu do wykonywanych zadań stwarza przyjazną atmosferę współpracy.

  Zapraszamy do kontaktu z firmą W. GROMEK i SYNOWIE

  Chcemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była najatrakcyjniejsza na rynku, dlatego możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami oraz przestrzeganiem najwyższych norm z zakresu przepisów BHP. Nasi Klienci cenią nas za terminowość oraz ciągły rozwój.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z naszych usług na najwyższym poziomie.

  • na rynku od 1998 r.
  • pełny zakres usług: pomiar i wykonanie