Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Schody granitowe Warszawa

schody-z-granituSchody to jeden z najbardziej wymagających elementów całego budynku. Niezależnie od tego, czy mówimy o schodach z kamienia zewnętrznych, czy wewnętrznych, powinny być wykonane z trwałego, odpornego na uszkodzenia materiału. Do najtrwalszych kamieni, z których wykonuje się schody, zaliczamy granit. Ten typ tworzywa świetnie sprawdzi się zarówno do konstrukcji elementów na zewnątrz, jak i wewnątrz, ponieważ wyróżnia się wysoką wytrzymałością, a przy tym świetnie się prezentuje na tle dowolnej aranżacji.

Jesteśmy firmą kamieniarską, która od lat zajmuje się produkcją i montażem schodów granitowych. Mamy do dyspozycji granit naturalny dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Dbamy o to, aby każde zamówienie zostało wykonane z najwyższą precyzją, a wszyscy klienci mogli otrzymać produkt zgodny z oczekiwaniami.

Czym charakteryzują się schody granitowe?

Granit to naturalny kamień, którego cechą charakterystyczną jest wysoka wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, w tym oddziaływanie wysokich i niskich temperatur. Schody z granitu wyróżniają się więc świetną odpornością na uderzenia i ścieranie, co sprawia, że bez problemu mogą być montowane zarówno wewnątrz domów, jak i w budynkach komercyjnych, takich jak siedziby firm, urzędów i innych instytucji. Granit nadaje się jako tworzywo na schody zewnętrzne, choć warto pamiętać o tym, aby wyposażyć je w dodatkowy element antypoślizgowy, który ułatwi wchodzenie zimą lub podczas deszczu.

Schody granitowe podkreślą elegancję każdego wnętrza. Granit to materiał, który uważany jest za jeden z najbardziej eleganckich kamieni naturalnych, dlatego chętnie sięgają po niego miłośnicy elegancji i dobrego stylu.

Schody granitowe – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Granit to twardy kamień, jednak przy dostępie do odpowiednich narzędzi, można go dowolnie kształtować, co pozwoli na stworzenie schodów dostosowanych do indywidualnych wymagań. Nasza firma posiada odpowiednie zaplecze techniczne, pozwalające nam na wykonywanie eleganckich i wytrzymałych schodów z granitu na zewnątrz i do wnętrza budynków. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, służymy profesjonalnym doradztwem już od samego początku współpracy. Doradzamy w zakresie wyboru kolorystyki materiału oraz pomagamy w ustaleniu wytycznych do projektu, który wykonamy zgodnie z wymaganiami klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Warszawy i okolic.