Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Blaty marmurowe Warszawa

blaty marmuroweMarmur jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w branży wnętrzarskiej. Charakteryzuje się ciekawym designem, dzięki czemu z miejsca podnosi prestiż danego miejsca i wywołuje skojarzenia z najbardziej eleganckimi aranżacjami. Coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie blatów marmurowych w swoim mieszkaniu. Jeszcze przed rozpoczęciem planowania całego wystroju wnętrza, warto zapoznać się z właściwościami marmuru. Choć jest to materiał o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, marmur nie jest zalecany do montażu w kuchni, ponieważ panujące tam warunki mogłyby niekorzystnie wpłynąć na powierzchnię tworzywa. Dotyczy to szczególnie kwasów, które mogą uszkodzić marmur. Osoby, które chcą mieć w domowej kuchni marmurowe blaty, podczas przyrządzania potraw powinny korzystać z desek lub odpowiednich podstawek kuchennych.

Dlaczego warto postawić na blat marmurowy w łazience?

Blaty marmurowe są bardzo chętnie wykorzystywane jako wyposażenie domowej łazienki. Jest to dobra propozycja nie tylko ze względu na elegancki wygląd kamienia, ale też jego właściwości, dzięki którym taki blat doskonale radzi sobie w wilgotnym środowisku, jakie panuje w pomieszczeniu. Choć surowy marmur chłonie wodę, to jednak wystarczy go odpowiednio zaimpregnować, aby stał się wodoodporny.

Blat marmurowy w domowej łazience podkreśli elegancki charakter wnętrza, a ze względu na ponadczasowy wygląd, można go dopasować praktycznie do dowolnego stylu aranżacji. Marmur to materiał prosty w utrzymaniu czystości, jednak chcąc, aby blat kamienny jak najdłużej przetrwał w dobrej kondycji, do pielęgnacji najlepiej stosować specjalne preparaty do tego kamienia.

Blaty marmurowe Warszawa – poznaj nasze realizacje

Jesteśmy firmą kamieniarską, która tworzy blaty marmurowe dla klientów z Warszawy i okolic. Nasz zespół składa się z doświadczonych osób, które potrafią stworzyć blaty designerskie, które świetnie zaprezentują się zarówno w łazience klasycznej, jak i nowoczesnej. Dbamy o precyzję wykonywania naszych produktów i mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzia, które pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Oferujemy wysokiej jakości blaty marmurowe do łazienki w różnych kolorach. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz ozdobić swoją łazienkę eleganckim marmurowym blatem, który podkreśli wyjątkowy charakter pomieszczenia.