Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Parapety z kamienia Warszawa

parapety-z-kamieniaDostępność surowców o różnych barwach i wzorach powoduje, że z powodzeniem można zaprojektować oraz wykonać parapety kamienne dopasowane zarówno do każdego pomieszczenia, jak i do zewnętrznej elewacji. Zapraszamy do zapoznania się z produktami oraz konsultacji w tej sprawie, a pomożemy dobrać rozwiązanie, które wzbogaci budynek od wewnątrz i od zewnątrz.

Dlaczego warto zdecydować się na parapety z kamienia?

  • Parapety z kamienia cechuje ponadprzeciętna trwałość . Nie kruszą się łatwo, nie korodują, odpowiednio zaimpregnowane zachowują błysk na lata.
  • Realizowane przez nas parapety z kamienia wewnętrzne i zewnętrzne są w stu procentach naturalne.
  • Dostępne są w licznych barwach i wzorach, które można dopasować do niemal każdej aranżacji.
  • Potrzebują znacznie mniej wysiłku niż modele drewniane lub wykonane z tworzyw sztucznych.

Parapety z kamienia – oferty dla mieszkańców Warszawy i nie tylko

Parapety z naturalnego kamienia to doskonała alternatywa dla parapetów z tworzywa PCV. Coraz częściej właściciele domów i mieszkań decydują się na taki dodatek do wnętrza ze względów estetycznych oraz wytrzymałościowych. Jesteśmy firmą z doświadczeniem w tworzeniu wysokiej jakości parapetów kamiennych. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką trwałością i ciekawymi designami. Oferujemy parapety w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dopasować je do aranżacji wnętrza. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami, które pozwalają nam tworzyć unikalne realizacje z dbałością o najdrobniejsze detale. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta, dlatego służymy fachowym doradztwem i zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Parapety kamienne wykonujemy w siedzibie w Warszawie, jednak nasza oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych.

Jeżeli szukasz firmy, w której cena realizacji parapetów z kamienia będzie konkurencyjna, zadzwoń do nas. Cena parapetów kamiennych wyliczana jest w oparciu o cennik materiałów wybranych przez Klienta, jednak uwzględniona wraz z montażem parapetów kamiennych, będzie satysfakcjonująca. Doskonałej jakości parapety z kamienia Warszawa ul. Trakt Lubelski 143. Zapoznaj się także z ofertą parapetów granitowych i parapetów marmurowych!