Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Schody marmurowe Warszawa

schody-z-marmuruSchody marmurowe to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i ponadczasowy styl. Marmur świetnie wpisuje się w klimat wnętrz w stylu glamour oraz w aranżacje klasyczne. Jest to kamień naturalny wyróżniający się bardzo dużą trwałością, który można wykorzystać zarówno do tworzenia elementów zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Czym charakteryzują się schody marmurowe?

Naszym klientom oferujemy schody marmurowe na indywidualne zamówienie. Nasze projekty świetnie sprawdzą się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w siedzibach większych i mniejszych firm, a także w luksusowych hotelach oraz innych podobnych miejscach. Schody z marmuru wyróżniają się nie tylko luksusową prezencją, ale też wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. Kamień ten cechuje wyjątkowa trwałość, dlatego bez problemu wytrzyma obecność wielu par stóp w dowolnym rodzaju obuwia nawet każdego dnia.

Marmur to kamień występujący w różnych kolorach, dlatego naszym klientom możemy zaoferować schody marmurowe w dowolnym odcieniu. Stawiając na to tworzywo, możesz liczyć na prostotę pielęgnacji, ponieważ schody marmurowe nie wymagają tak częstego i dokładnego czyszczenia, jak płytki czy elementy drewniane.

Dlaczego warto wybrać schody marmurowe?

Schody marmurowe wybierane są przede wszystkim ze względu na dużą wytrzymałość i stylową prezencję. Świetnie komponują się z dodatkami stalowymi lub złoconymi. Wyglądają efektownie zarówno na zewnątrz w świetle naturalnym, jak i wewnątrz budynku oświetlone lampą led lub innym sztucznym światłem. Marmur to materiał bardzo funkcjonalny, który może przetrwać w doskonałej kondycji przez lata, bez konieczności wykonywania skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Marmurowe schody to z pewnością świetna dekoracja do każdego rodzaju wnętrza, która podkreśli luksusowy charakter całego budynku.

Schody marmurowe – postaw na profesjonalne wykonanie

Nasza firma kamieniarska znajduje się w Warszawie i od lat znana jest z tworzenia wyjątkowych schodów z kamienia naturalnego. Zajmujemy się także produkcją oraz montażem schodów marmurowych, dbając o dokładne wykonanie każdego zlecenia. W naszej ofercie znajdziesz schody z marmuru w różnorodnej kolorystyce. Wykonujemy schody na wymiar tworzone na podstawie indywidualnych projektów, które opracowujemy wraz z klientem. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy i zapewniamy pełną precyzję wykonania, nawet niestandardowych zleceń.