Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Schody z kamienia Warszawa

schody-z-kamieniaNasza firma zajmuje się produkcją i montażem schodów granitowych, marmurowych i z innych rodzajów kamienia. Są to konstrukcje solidne i trwałe, a przy tym doskonale się prezentują w licznych wnętrzach, nadając im zdecydowanie bardziej luksusowy charakter. W przypadku schodów zewnętrznych dbamy również o to, by miały one odpowiednie właściwości antypoślizgowe, przydające się zwłaszcza jesienią i zimą.

Dlaczego warto wybrać schody z kamienia?

Piękne schody z kamienia to marzenie wielu osób budujących bądź remontujących domy . Jeżeli należą Państwo do tej grupy, to zapraszamy do złożenia zapytania i zapoznania się z naszą ofertą. To propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą, by elementy wykończenia ich nieruchomości miały monumentalny charakter, zachwycały wszystkich gości, a właścicielom nie nastręczały wielu kłopotów podczas codziennego czyszczenia i okresowej pielęgnacji. Właśnie takie są schody kamienne – efektowne, ale nie wymagające.

Sprawdzają się one zarówno w domach prywatnych, zwłaszcza jeżeli zwieńczy się je piękną ozdobną balustradą, jak i w różnego rodzaju gmachach należących do instytucji publicznych, firm, hoteli i nie tylko. Oferowane tworzywa charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Ścieranie, przypadkowe uderzenie, upuszczenie jakiejś rzeczy na powierzchnię schodów – wszystkie te rzeczy nie powinny martwić właściciela, bo kamień jest dużo bardziej odporny niż drewno. To dodatkowo skłania wiele osób do wybierania właśnie schodów kamiennych zamiast drewnianych odpowiedników, mimo że te drugie nieraz prezentują się równie efektownie.

W firmie W Gromek i Synowie oferujemy schody kamienne wykonane z różnych materiałów, wśród których najważniejsze miejsce zajmują schody granitowe i schody marmurowe Dodatkowo możemy zaoferować również liczne rodzaje konglomeratów, które także posiadają wiele atutów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, opracowując wspólnie z Klientem projekt i uwzględniając wszystkie sugestie, również te dotyczące małych rzeczy. Jeżeli w niektórych kwestiach nie są Państwo pewni, jaki wariant ostatecznie wybrać, nasz specjalista służy radą. Doświadczenie i wiedza zdobyte podczas licznych realizacji dziś procentują – każdemu jesteśmy w stanie podsunąć rozwiązanie, z którego będzie on w pełni zadowolony.

Czym charakteryzują się schody wykonane z kamienia?

Schody wykonane z kamienia są trwałe na lata, nawet jeżeli codziennie chodzą nimi setki osób.schody z kamienia

Przy odpowiednim doborze tworzywa oraz pielęgnacji schody z kamienia tak w domu, jak i zewnętrzne zachowają swój odcień i połysk przez długi czas.

Kamienne schody wewnętrzne i zewnętrzne wymagają znacznie mniej zabiegów niż drewniane odpowiedniki lub schody obłożone płytkami.

Wykonuje się je ze stuprocentowo naturalnych materiałów, a więc nie mają w sobie szkodliwych substancji.

Schody z kamienia można przebierać bez końca wśród dostępnych wzorów i kolorów, dlatego wedle opinii każdy znajdzie coś dla siebie.

Cena schodów z kamienia w firmie W Gromek i Synowie jest konkurencyjna.

Kamień na schody Warszawa

Firma W Gromek i Synowie zajmuje się wykonywaniem schodów z kamienia naturalnego. Nasze realizacje wyróżniają się wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia. Tworzymy schody z najwyższej klasy kamienia, dbając o to, aby każde zlecenie zostało wykonane zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Schody z kamienia to produkt łatwy w pielęgnacji, który ładnie prezentuje się w dowolnej aranżacji. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane kamiennymi schodami, do kontaktu z naszą firmą kamieniarską. Wszystkie szczegóły zamówienia możesz ustalić bezpośrednio w naszej siedzibie w Warszawie, telefonicznie lub online. Mamy do dyspozycji nie tylko kamień na schody o najwyższej trwałości, ale też profesjonalne maszyny, które pozwalają nam na wykonywanie nawet niestandardowych zamówień.