Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Usługi

Blaty kuchenne

Najbardziej odpowiednim materiałem do wykonania blatów kuchennych jest granit ze względu na jego odporność na zarysowania, temperaturę, kwasy i tłuszcze. Wykonujemy zlecenia według indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego grubość blatu, rodzaj obróbki oraz kolorystyka są wcześniej szczegółowo omawiane.

Blaty łazienkowe

Decydując się na wykorzystanie kamienia w łazience, nie musimy ograniczać się jedynie do kamieni o odpowiednich właściwościach fizycznych. Doskonale sprawdzają się w takich przypadkach marmury, granity, trawertyny. Spośród nich można wybrać takie kamienie, które będą nam odpowiadały zarówno pod względem koloru jak i struktury.

Schody

W naszej ofercie znajdą Państwo schody zewnętrzne oraz wewnętrzne. Schody zewnętrzne wykonywane są z granitu w strukturze antypoślizgowej (płomień, groszek, pasy antypoślizgowe). Do wykonania natomiast schodów wewnętrznych stosuje się marmur, granit, trawertyn, konglomerat w strukturze polerowanej.

Posadzki

Kamienne posadzki powstają z marmuru, granitu, a także trawertynu. Mogą być one układane z płytek, jak i cięte z dużych płyt , co pozwala odtworzyć wzór kamienia. . Dzięki łączeniu płyt można stworzyć niepowtarzalne wzory na posadzkach zależne od gustu Klienta.

Parapety z kamienia

Parapety stworzone z kamienia naturalnego stanowią doskonałą oprawę i wykończenie okien. Dzięki różnorodności faktur czy kolorów umożliwiają nieograniczone możliwości aranżacji każdego wnętrza.

Kominki

Do budowy kominków używa się każdego rodzaju kamienia naturalnego. Popularnym zestawieniem jest marmur w połączeniu z granitem o powierzchni polerowanej lub satynowej, jednak kolorystyka i rodzaj kamienia uzależniona jest od potrzeb Klienta. Ponadto wykonujemy również montaż wkładów jak i ich zabudowę termiczną.

Nagrobki

Naszą specjalnością są eleganckie i oryginalne wzory nagrobków projektowane na wskazany wymiar oraz z wybranego materiału. Realizując nagrobki staramy się aby były one dopasowane do oczekiwań każdego Klienta oraz były w dobrej cenie.

Elewacje

Kostka granitowa i betonowa

Zapewniamy pełną obsługę: pomiar, wykonanie i montaż

schody granitowe

Schody

posadzka

Posadzki

parapet z drewna

Parapety

kominek z kamienia

Kominki

elewacja z drewna

Elewacje

kuchnia z marmuru

Kuchnie

łazienka

Łazienki

kostka z kamienia

Kostka

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.