Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Kamień naturalny na podłogę

Wykonanie posadzki, która będzie odporna na obciążenia, estetyczna oraz trwała to nie lada wyzwaniem. Jeżeli właśnie przed nim stoisz, rozważ kamień naturalny na podłogę. Świetnie sprawdzi się on w każdym wnętrzu, zapewniając bardzo eleganckie i ponadczasowe wykończenie. Na pewno nie zużyje się zbyt szybko ani nie znudzi właścicielom mieszkania. Za to przez długi czas będzie prezentował się świeżo. Wynika to także z faktu, że podłoga z kamienia naturalnego jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Poznaj wszystkie jej zalety, a potem skontaktuj się z nami, aby złożyć zamówienie.  

Modne i trwałe podłogi z kamienia

Do wykonania podłogi z kamienia naturalnego szczególnie polecamy marmur oraz granit. To luksusowe materiały znane od lat i stosowane w wielu projektach wnętrzarskich. Ich największą zaletą jest atrakcyjny wygląd, ale też wysoka twardość, zapewniająca odporność na wiele czynników zewnętrznych. Odpowiednio utrzymane podłogi z kamienia będą służyły właścicielom przez wiele lat. Zdecydowanie zasługują na uwagę!

Podłoga z kamienia naturalnego

Jeżeli szukasz nieco tańszej, lecz równie dobrej opcji, polecamy Ci schody z konglomeratu. Są one dostępne w wielu odcieniach, 

dlatego z łatwością dopasujesz je do stylu swojej nieruchomości. Możesz zdecydować się na zamontowanie ich w domu lub mieszkaniu – zawsze z najwyższą starannością przeprowadzimy ten proces. Takie schody na pewno podkreślą prestiż, a zarazem estetykę wnętrza.

Jakie zalety ma podłoga z kamienia naturalnego?

Podłoga z kamienia naturalnego ma wiele zalet, o których już zdążyli przekonać się nasi klienci. Wielu z nich wraca, aby do kamiennej posadzki dopasować takie same parapety, schody czy blaty kuchenne. Jeżeli dopiero zastanawiasz się nad takim wykończeniem, obejrzyj naszą galerię realizacji. Znajdziesz w niej nasze dotychczasowe prace, które na pewno będą dla Ciebie źródłem inspiracji. 

W podjęciu decyzji bez wątpienia pomoże Ci przekonanie o tym, jakie zalety mają podłogi z kamienia naturalnego. Zalicza się do nich:

  • wieloletnia trwałość,
  • ponadczasowa stylistyka, która nigdy nie wychodzi z mody,
  • łatwość czyszczenia i utrzymania,
  • dostępność wielu odcieni i wzorów kamienia.

Obawiasz się wysokiej ceny inwestycji? Kamień naturalny na podłogę faktycznie kosztuje więcej niż np. panele, jednak jest od nich nieporównywalnie trwalszy. Do tego zawsze masz opcję zamówienia podłogi z kamienia, jakim jest konglomerat. Ten rodzaj mieszanki ma cechy zbliżone do kamienia, jak również bardzo podobnie do niego wygląda. Zatem okaże się doskonałym i ekonomicznym wyborem dla Ciebie.

Zamów u nas kamień naturalny na podłogę

Zdajemy sobie sprawę, że do wykonania podłogi z kamienia szukasz najlepszych specjalistów. Z przyjemnością prezentujemy Ci naszą ofertę, która jest efektem wieloletnich prac i bogatego doświadczenia. Wykonana przez nas podłoga z kamienia naturalnego na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania – zarówno w domu, jak i biurze. Zawsze też możesz liczyć na indywidualną oraz profesjonalną obsługę ze strony naszych doradców. Opierając się o Twoje osobiste preferencje, oczekiwania, styl i charakter nieruchomości czy wreszcie dostępny budżet, zaproponujemy najbardziej adekwatny kamień naturalny na podłogę. Zapraszamy do kontaktu! 

Zajmujemy się kamieniarstwem i oferujemy również między innymi: parapety marmurowe czy blaty kamienne.