Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@granitymarmury.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Kamień ozdobny na ścianę

Dzisiaj przy wykańczaniu wnętrz skupiamy się na doborze takich materiałów, które będą z jednej strony estetyczne, a z drugiej trwałe. Nie chcemy stosować półśrodków, ponieważ przestrzeń, w której żyjemy i pracujemy powinna zapewniać nam komfort oraz pozytywnie wpływać na samopoczucie. Z tego względu warto rozważyć kamień naturalny na ścianę, który stworzy niesamowity efekt, podkreślając indywidualny charakter pomieszczenia. 

Cieszymy się, że moda na kamień ozdobny na ścianę dotarła także do Polski. Widzimy jego obecność w licznych projektach aranżacyjnych, dlatego z przyjemnością włączamy się w realizację tych koncepcji, dostarczając wysokogatunkowe kamienie ozdobne na ścianę. Zobacz nasz bogaty i zróżnicowany asortyment! 

kamień naturalny na ścianęDlaczego warto zastosować kamień naturalny na ścianę?

Zacznijmy od tego, że wielu z nas po prostu znudziły się jednolite gładkie ściany pomalowane farbą. Szukając innych, ciekawych sposobów wykończenia powierzchni, skłaniamy się zatem ku innym opcjom, a jedną z nich jest właśnie kamień ozdobny na ścianę. To materiał o wielu zaletach, do których zalicza się:

  • wieloletnia trwałość,
  • odporność na działanie zewnętrznych czynników i uszkodzenia mechaniczne,
  • estetyka,
  • różnorodność stylistyczna i kolorystyczna,
  • łatwość montażu. 

Zastosowanie kamienia ozdobnego na ścianę ma jeszcze jedną zaletę – pozwala w skuteczny sposób zamaskować ewentualne niedoskonałości. Rysy, a nawet drobne uszczerbki czy nierówności znikną po nałożeniu na nie kamienia dekoracyjnego lub elewacyjnego. Oczywiście przypominamy, że najpierw trzeba zadbać o kondycję techniczną ścian, w przeciwnym razie kamień może się nie trzymać i po jakimś czasie odpadać. Tu istotna jest także prawidłowa technika montażu – polecamy swoje usługi! 

Naturalne kamienie ozdobne na ścianę – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz wiele wersji kamienia ozdobnego na ścianę. Główny podział asortymentu dotyczy kamienia przeznaczonego do użytku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Ten pierwszy, nazywany też kamieniem elewacyjnym musi być odporny na działanie zewnętrznych czynników pogodowych, głównie słońca i wody. Chodzi o to, aby pod ich wpływem nie tracił koloru, nie pękał i nie odpadał od ścian.

Większy wybór kamienia jest w przypadku wnętrz, do których można zastosować nawet kamień dekoracyjny wykonany w głównej mierze z gipsu. Dekoracyjne podświetlony sprawdzi się doskonale za telewizorem lub za stołem, dlatego warto wybrać go do urozmaicenia jednolitej, przewidywanej aranżacji. 

Zamów kamień ozdobny na ścianę

Zachęcamy do składania zamówień na kamienie ozdobne na ścianę, jakie znajdują się w naszej ofercie. Jak wspomnieliśmy, jest ona zróżnicowana i bogata, obejmująca wiele ciekawych propozycji. 

Chętnie doradzimy Ci podczas zakupów i zaproponujemy nasze usługi w zakresie dostarczania oraz montowania kamienia na ścianach. Polecamy materiał, co do którego mamy pełne zaufanie – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się elegancko wykończonym domem z kamiennymi elementami wystroju. 

Zajmujemy się szeroko pojętym kamieniarstwem w Warszawie i okolicach – oferujemy również między innymi podłogi z kamienia czy kominki marmurowe.